Архієпископ Феодосій освятив нову трапезну при Вознесенському храмі пгт.Стеблів

11 жовтня архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій відвідав Вознесенський прихід пгт.Стеблів, де владику зустрів настоятель храму протоієрей Миколай Прикотенко, парафіяльне духовенство і ченці, насельники чоловічої чернечої общини при храмі.

Високопреосвященний Владика сказав слово настанови чернечій братії, оглянув храм і парафіяльні будівлі, відвідав могили священиків Стефана і Семена Левицьких (батько і дід прозаїка і громадського діяча Івана Нечуя-Левицького), вшанував храмові святині.

Після цього архієпископ Феодосій звершив освячення нової парафіяльної трапезної, де відразу після освячення відбувся концерт православного творчості. Перед концертом Владика привітав дружину настоятеля храму матушку Катерину з ювілеєм від дня народження і вручив їй церковний орден святої Великомучениці Варвари I ступеня.

Історія
Церква Вознесіння Господнього побудована на крутому березі річки Рось. У XIX столітті на цьому місці стояв храм, поруч з яким були поховані священики Левицькі – рідні дід і батько великого письменника.
Новий храм є унікальним зразком церковного зодчества: він побудований в елегантних пластичних формах, де немає жодного прямокутного зводу або стіни…