Освячення храму на честь Покрова Божої Матері у Корсунь-Шевченківському

11 жовтня Високопреосвященніший архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій звершив освячення нового храму у Корсунь-Шевченківському на честь Покрова Божої Матері – свята, яке відзначатиметься вже цієї середи 14 жовтня.

Храм побудований у житловому масиві за річкою Рось, де колись вже стояла православна церква, але була знищена в буремні радянські часи войовничого атеїзму.
– Ми вважали своїм святим обов’язком перед Богом, перед Пречистою Матір’ю Божою відродити цю святиню, – сказав протоієрей Олексій Демченко, дбанням якого спільно з усією церковною громадою, благодійниками вдалося побудувати красень-храм.

Перед початком владика Феодосій традиційно розповів про великий духовний зміст та значення священнодійств, які звершуються під час чину освячення.

Після цього вже в освяченому храмі було звершено Божественну літургію. Владиці співслужили клірики Корсунь-Шевченківського церковного округу на чолі з благочинним протоієреєм Іоанном Налапком.

На Малому вході заслуги отця Олексія Демченко владика Феодосій відзначив правом носіння митри. Труди багаторічного настоятеля і будівельника цього храму отця Олексія продовжить новий настоятель протоієрей Євгеній Герасименко, а отець Олексій тепер буде нести своє пастирське служіння в Черкасах.

По завершенні богослужіння архієпископ Феодосій вручив високі церковні нагороди та благословенні грамоти Черкаської єпархії великій групі парафіян, котрі внесли вагомий особистий внесок у будівництво нового храму.

Прес-служба Черкаської єпархії