Загальноцерковні новини

У Видавництві Московської Патріархії вийшла книга «Новомученики і сповідники Московські. Західне вікаріатство»
У Видавництві Московської Патріархії в книжковій серії «Хто нас відлучить від Христової любови...» вийшла в світ нова книга «Новомученики і сповідники Московські. Західне вікаріатство». (рос.)
20.10.2021
Панельна дискусія «Цензура в медіа і суверенний Інтернет» пройшла в рамках фестивалю «Віра і слово»
19 жовтня в рамках IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово» відбулася панельна дискусія «Цензура в медіа і суверенний Інтернет». (рос.)
20.10.2021
Голова ВЗЦЗ зустрівся з главою Культурного представництва при Посольстві Ісламської Республіки Іран
19 жовтня відбулася зустріч голови ВЗЦЗ митрополита Волоколамського Іларіона з новим главою Культурного представництва при Посольстві Ісламської Республіки Іран в Російській Федерації доктором Масудом Ахмадвандом. (рос.)
20.10.2021
Відбувся практикум «Участь Церкви в грантових конкурсах»
19 жовтня в підмосковному пансіонаті «Клязьма», де проходить IX Міжнародний фестиваль «Віра і слово», відбувся практикум «Участь Церкви в грантових конкурсах: "Православна ініціатива", Фонд президентських грантів, Інститут розвитку Інтернету». (рос.)
20.10.2021
У Ташкенті пройде виставка-форум «Радість Слова»
22-26 жовтня в Ташкенті з благословення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила пройде Міжнародна православна книжкова виставка-форум «Радість Слова». (рос.)
19.10.2021
В рамках фестивалю «Віра і слово» пройшов практикум, присвячений створенню православних блогів і каналів на платформі Яндекс.Дзен
У заході взяли участь журналіст, письменник-публіцист, відповідальний секретар журналу «Союзна держава» і автор каналу «Білорус і я» В.Ю. Чумаков, заступник головного редактора журналу «Фома», виконавчий директор фонду «Фома Центр» О.С. Соколов, а також популяризатор історії, автор каналу «11 ЕКЮ» М.М. Буканєв. (рос.)
19.10.2021
Блаженніший митрополит Київський Онуфрій освятив медичний центр при Банченському монастирі
18 жовтня Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чин освячення медичного центру «Клініка святителя Луки» при Вознесенському чоловічому монастирі в селі Банчени (Чернівецька область України).
19.10.2021
В рамках фестивалю «Віра і слово» відбулася панельна дискусія, присвячена питанням біоетики
В рамках IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово» відбулася панельна дискусія «Безсмертя: клітина і цифра». У заході взяли участь експерти в галузі біоетики, цифрових та інформаційних технологій. (рос.)
Представники Церкви, МОЗ та Всесвітньої організації охорони здоров
Представники Церкви, МОЗ та Всесвітньої організації охорони здоров'я обговорять підсумки міжнародної конференції, присвяченої служінню лікарняних священиків
20 жовтня в прес-центрі МІА «Росія сьогодні» відбудеться прес-конференція щодо участі Руської Православної Церкви в допомозі людям з коронавірусною інфекцією та про підсумки міжнародної конференції «Духовна допомога лікарняних священиків (капеланів) в медустановах: право, психологія, організація». (рос.)
19.10.2021
Відбулася урочиста церемонія відкриття IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово»
У підмосковному пансіонаті «Клязьма» відбулася церемонія офіційного відкриття IX Міжнародного фестивалю «Віра і слово», який проходить з благословення Святішого Патріарха Кирила 18-22 жовтня в Москві та Підмосков'ї. (рос.)