Архієпископ Феодосій дав високу оцінку пастирському служінню духовенства нашого благочиння

24 січня 2021 року Високопреосвященніший Феодосій, архієпископ Черкаський і Канівський, прибув з візитом до Корсунь-Шевченківського благочиння. У цокольному (зимньому) храмі Спаса Нерукотворного, присвяченому святій праведній Анні Пророчиці, владика звершив Божественну Літургію. Йому співслужили клірики Корсунь-Шевченківського благочиння на чолі з протоієреєм Іоанном Налапком.

У своєму слові, з яким архієрей звернувся до присутніх, владика дав високу оцінку пастирському служінню місцевого духовенства, передусім благочинному Корсунь-Шевченківського округу протоієрею Іоанну, який незмінно служить тут ось вже 40 років. Всі його сини – а їх троє – нині також є пастирями, визнаними в Черкаській єпархії. Під батьківським піклуванням отця Іоанна виросла ціла плеяда священиків, котрі гідно виконують своє пастирське покликання. Поруч з ними невтомно трудяться й благочестиві миряни. Ціла група з них сьогодні отримала благословенні архієрейські Грамоти з рук владики, а один з кліриків – церковний орден.

Владика Феодосій розповів про значення сьогоднішнього євангельського читання, яким фактично завершується період днів, пов’язаних із Різдвом та Хрещенням Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Усі, хто прийшов на сьогоднішнє богослужіння, отримали від владики Феодосія благословенні ікони святих новомучеників та сповідників Черкаських, а найменші парафіяни – солодкі подарунки.

Прес-служба Черкаської єпархії

Кількість переглядів: 39